O spoločnosti

Image

Autám sa venujem už od útleho detstva. Keď prišiel na základnej škole ten čas, kedy som sa mal rozhodnúť na akej strednej škole chcem pokračovať vo vzdelávaní, bola automobilová škola pre mňa jasná voľba. Po skončení školy som mal ako každý mladý človek veľké ambície a ciele niečo v mojom živote dosiahnúť. Nikde to ale nefungovalo tak ako som si to predstavoval.

 

Zvolil som si teda ťažkú cestu podnikania, a to hlavne z dôvodu, že ma neustále moji kamaráti, známi a iní ľudia volali skontrolovať autá, ktoré si chceli zakúpiť.
A v tom sa vo mne zrodila myšlienka vlastnej firmy, ktorá by sa zaoberala kontrolou áut pred ich kúpou. Táto myšlienka sa teda stala realitou, ku ktorej som neskôr pridal aj malý servis áut a kompletné služby spojené s prihlásením áut na slovenské značky.

 

Zákazníci, spokojní s našimi službami sa ku nám verne vracajú a za to Vám všetkým patrí veľké Ďakujeme! Naša firma bude vždy na strane zákazníka, ktorý si vybral naše služby a vyrieši každý, hoci aj malý problém, či poradí v ďaľších rozhodnutiach.

 

Len tak ďalej! yes

Ako získať auto

Aké kroky je potrebné urobiť na dosiahnutie výsledku?

01 Výber
02 Poptávka
03 Ponuka
04 Súhlas
05 Úspech